Відповіді на ваші запитання

Як я можу стати замовником в Hork?
Скористатися сервісом можна, якщо вам вже виповнилося 16 років. Створіть завдання на сайті або скачайте додаток Hork.Пошук майстра.
Підтвердіть свій номер телефону в додатку, щоб могли сповістити вас про нові відгуки від майстрів, а ви — зв'язатися з ними.
Як мені створити завдання?
На нашому сайті:
 • Відкрийте сайт
 • Виберіть категорію або натисніть на кнопку «Створити завдання»
 • Коротко розкажіть, що у вас сталося, вкажіть свою адресу і терміновість
 • Натисніть кнопку «Знайти майстра», і ми відправимо ваше завдання всім відповідним у категорії майстрам

У мобільному додатку:
 • Скачайте додаток Hork.Пошук майстра в AppStore або Google Play
 • У додатку натисніть кнопку «Створити завдання»
 • Коротко розкажіть, що у вас сталося, вкажіть свою адресу і терміновість
 • Натисніть кнопку «Знайти майстра», і ми відправимо ваше завдання всім відповідним майстрам
Чи можу я змінити своє завдання?
Якщо ви почали створювати завдання в додатку, але ще не опублікували його, ми зберігаємо його як чернетку, щоб ви могли його змінити: додати або видалити умови, змінити адресу і термін виконання.

Зайдіть в «Завдання», виберіть чернетку, поновіть дані і опублікуйте завдання за допомогою кнопки «Знайти майстра». Там же ви можете видалити свою чернетку і створити нове завдання.
Після публікаціі змінити завдання неможливо.
Як я дізнаюся що майстри побачили моє завдання?
Після публікації завдання (на сайті або в додатку), ми відправляємо повідомлення майстрам з потрібної категорії декількома способами.

Коли майстри відгукнуться на завдання, ви отримаєте повідомлення про це за допомогою пуш-повідомлень, якщо завантажили наш додаток, підтвердили свій номер телефону та увімкнули пуш-повідомлення.

Як мені обговорити подробиці з майстром?
Після публікації завдання майстри побачать його і зможуть відгукнутися.


Найміть майстра, який вам подобається, і обговоріть деталі завдання в чаті або надішліть йому фотографії.

Ми не рекомендуємо переходити в сторонні сервіси або давати свій номер телефону для спілкування — в разі виникнення спірних ситуацій ми не зможемо вам допомогти.

Чи можу я самостійно обрати майстра і доручити йому свою задачу?
Сервіс Hork працює за принципом аукціону: майстри бачать завдання, відгукуються і пропонують свою ціну. Замовник бачить все пропозиції і може вибрати найкраще для себе.
Як мені обрати майстра?
Відкрийте своє завдання і перегляньте відгуки майстрів. У кожного майстра є профіль, в якому ви побачите його рейтинг, бейджи та відгуки, які залишили інші замовники (або бейдж "Новачок", якщо він недавно приєднався), інформацію про майстра і категорії, в яких він виконує роботи.
Усі майстри проходять перевірку документів для роботи в сервісі Hork.

Якщо ви визначилися з майстром, натисніть кнопку "Найняти", так ми зможемо зрозуміти, що ви домовилися.

Якщо при спілкуванні майстер попросить передоплату за свою роботу або на покупку запчастин, або запропонує перейти в інший месенджер, ми рекомендуємо поскаржитися на нього, зв'язатися з нами і вибрати іншого майстра. Не давайте передоплату за роботу або матеріали незнайомим вам людям, навіть якщо вони напишуть розписку і покажуть вам свої документи.
Що буде після того, як я найму майстра?
Домовтеся з майстром про час і місце виконання завдання. Коли майстер до вас виїде, ми повідомимо вам про це. Після успішного виконання завдання майстер виставить вам рахунок - оплатіть його і повідомте нам про це в додатку.

Після підтвердження майстром оплати поставте йому оцінку і залиште відгук — це допоможе іншим замовникам оцінити майстра при виборі.

Якщо майстер не приїхав, не виконав завдання, зіпсував щось — одразу повідомте нам про це.

Не погоджуйтеся на передоплату або оплату матеріалів до виконання завдання. Якщо майстер запропонував вам це — відразу ж зв'яжіться з нами.
Що робити, якщо потрібно купити матеріали або запчастини, і майстер просить передоплату?
Попросіть майстра допомогти вам замовити деталь в інтернеті або пояснити вам, що і де потрібно купити. Ніколи не робіть передоплату.
Що робити, якщо майстер говорить, що повинен забрати вашу деталь в ремонт?
Ми рекомендуємо запропонувати майстру відремонтувати деталь на місці або домовтеся з майстром про передачу заставної вартості деталі, яку він повинен полагодити.
Як обрати іншого фахівця?
Якщо ви обрали майстра, але він вам не підійшов, скасуйте найм в меню завдання та виберіть іншого зі списку відгуків.

Ми будемо вдячні, якщо ви напишете нам, чому вирішили змінити майстра.
Як заплатити майстру за роботу?
Коли майстер завершить виконання завдання, він виставить вам в додатку рахунок. Сплатіть рахунок готівкою або надішліть гроші майстрові на карту. Якщо ви захочете подякувати майстра чайовими — зробіть це :)

У випадку, коли ціна за виконання завдання змінилася, і ви з нею не згодні — зв'яжіться з нами в чаті
Як залишити майстру відгук?
Після оплати завдання майстер підтвердить завершення і ви зможете залишити йому відгук і поставити оцінку. Будь ласка, зробіть це, щоб допомогти його майбутнім замовникам з вибором.
Чи дізнається майстер, що я поставив йому погану оцінку?
Ні, майстри бачать всі відгуки як анонімні, оцінки перераховуються не відразу, тому майстер ніколи не зможе зрозуміти, хто саме поставив йому цю оцінку.

Як уникнути шахрайства?
Основні три види шахрайства — передоплата за роботу, передоплата за матеріали або деталі, і забирання вашої деталі або предмета з собою для ремонту.

Ніколи не надсилайте і не віддавайте майстру передоплату за роботу, навіть під розписку, і відразу повідомляйте нам про такі випадки. Хороший майстер завжди спочатку робить роботу, а потім бере за неї гроші.

Якщо майстер просить вас дати йому передоплату для покупки матеріалів або деталей, попросіть його допомогти вам замовити потрібну деталь в інтернеті або пояснити вам, що і де потрібно купити.

Якщо майстер рекомендує вам віддати йому деталь з собою для ремонту, ми радимо вам запропонувати майстру починають деталь на місці або домовитися з ним про передачу заставної вартості деталі, яку він повинен полагодити.
Я став жертвою шахраїв, що робити?
Відразу ж зв'яжіться з нами через чат в додатку і опишіть ситуацію. Ми вивчимо чат між вами і майстром, можливо, попросимо вас надіслати нам додаткові матеріали, і обов'язково спробуємо вам допомогти.
Чи можете ви мене заблокувати в сервісі?
Ми блокуємо замовників в наступних випадках:
 • Замовник неодноразово розміщує оголошення, що порушують правила сервісу
 • Майстер поскаржився на шахрайство або обман з боку замовника
 • Майстер поскаржився на образи з боку замовника

Якщо вас заблокували, ви можете зв'язатися з нами і обговорити ситуацію. У деяких випадках після перевірки всіх даних ми розблокуємо користувача. Ведіть всі розмови з майстром через чат в додатку, щоб нам було простіше прийняти рішення про розблокування.

Якщо ви не знайшли відповідь на своє питання, напишіть нашій службі підтримки: support@horkapp.com

Завантажуй додаток і створюй завдання
Наші майстри полагодять, відремонтують, попрасують та налаштують
HORK 🏠+🛠
Створюй завдання ✌
Обирай накрищу ціну 💵
Вирішуй домашні справи швидко ⏱
Залиш роботу професіоналам 🦺
Створюй завдання ✌
HORK 🏠+🛠
Залиш роботу професіоналам 🦺
Швидко вирішуй домашні справи ⏱
Обирай найкращу ціну 💵
Made on
Tilda